Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

strona firmy: www.telepartner.pl

Telepartner – sprawdzony operator rozmów internetowych

Rozmowy internetowe dają nam możliwość oszczędzania na połączeniach, które realizujemy przy pomocy Internetu. Tak się składa, że jedną z lepszych ofert cenowych na ten moment ma firma Telepartner, która jest z polskim kapitałem, która weszła na rynek już w 2011 roku. Jest to więc firma ze sporym zapleczem, doświadczenia i gronem zadowolonych klientów na terenie całej Polski.

Marka Telepartner.pl posiada bardzo szeroki zakres usług, które możemy wykorzystać podczas codziennych zadań. Do naszej dyspozycji jest najlepsza oferta na telefonię internetową a także na faks internetowy. Drugie rozwiązanie jest dedykowane wszystkim osobom, które nie mają we własnym zakresie dostępu do faksu, natomiast muszą takowy nadać jak najszybciej i w jak najlepszej cenie.

Dla innych firm pozostają takie rozwiązania jak wirtualne Call Center czy wirtualna centralka. Dzięki takim rozwiązaniom nasza firma może oferować dostęp do informacji bądź pomocy wszystkim naszym klientom, zaoszczędzając bardzo dużo na kosztach prowadzenia takiej działalności.